ما هوشمند، پرشور، زیرک، دوراندیش، صادق، صمیمی، مطمئن، شوخ طبع، اصیل، رنگارنگ، در دسترس، مبتکر، استراتژیک، نقاد و خالی از تعصب هستیم.

استراتژی ما، توانایی برآورده‌کردن خواست‌های پیچیده شرکت‌ها و برندهای آنان و ارائه بهترین پیشنهاد و شیوه درباره بازار آنها است.

اعتقاد ما، داشتن بهترین افراد، بیشترین تجربه، درخشان‌ترین ایده‌ها و ارتباطی قوی و شفاف است.

موفقیت ما، عکس‌العمل مردم است. انگیزه ما این است که بهترین باشیم، عالی‌ترین سرویس را به مشتری ارایه بدهیم، به سهام‌داران کار خود ارج بگذاریم و تجارتی جهانی بنا کنیم که با کیفیت و موفقیت هم معنی باشد.


روش ما / همواره خلاق

همه شرکت‌های تبلیغاتی آگهی می‌سازند. برخی بهتر از بقیه و تعدادی نیز همواره ارتباطات بسیار قوی ایجاد می‌کنند. اما این چه چیزی است که شرکت‌هایی با بهترین کار را از دیگران مجزا میکند؟ به نظر ما جواب این سؤال، روش تفکر آنها درباره وظیفه‌شان نسبت به مشتریان و راهی است که با آنها برخورد می‌کنند. ما صمیمانه مایل هستیم تا نام‌های تجاری را به هر شکل و نوعی از ارتباط مطرح نماییم. ما معتقدیم ناهماهنگی اصلی‌ترین دلیل عدم موفقیت در کار است و موفقیت به دست نمی‌آید مگر با اعتقادی راسخ در استراتژی. خلاقیت یک واحد اداری نیست. بلکه کلمه‌ای است که به تمام خدمات یک شرکت اطلاق می‌گردد. از جذب نیروی کار گرفته تا بنای یک استراتژی برای کار با رسانه‌های گروهی. این واژه حتی در کوچک‌ترین خدمات ما هم دیده می‌شود. هدف ما این است که مشتریان در قبال پیام‌های خلاقانه‌ای که می‌سازیم، بگویند: «بیایید با هم کار کنیم چون آنچه گفته شد و طریقه بیان آن را می پسندیم.»""

خرید و برنامه ریزی رسانه

با توجه به طرح کمپین و رسانه های منتخب، ما بهترین پیشنهاد را به مشتریان ارائه می‌کنیم. اطلاعاتی که ما از ارزش، میزان تخفیفات و مقدار تأثیر بر مخاطبان هدف هر رسانه داریم، ما را قادر می‌سازد تا بهترین نتیجه را در کنار کمترین بودجه به مشتریان‌مان عرضه کنیم. شناخت محدودیت‌ها و طراحی روش‌های نو برای دوباره‌سازی رسانه‌های موجود و معمول، یکی از شگردهای فرآفرین است. در این میان ما از اطلاعات شرکت‌های بین المللی مانند TGI برای دست‌یابی به GRPs هر رسانه در کنار بومی‌سازی، نهایت بهره را می‌بریم. از مهم‌ترین رسانه‌هایی که ما به طور کامل بر قابلیت‌های آنها اشراف و آگاهی داریم می توان به: بیلبورد، لمپ پست بنر، روزنامه و مجلات، تلویزیون و رسانه های اینترنتی و پست مستقیم اشاره کرد.

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

ما با بررسی نیازها و اهداف مشتری و همچنین وضعیت رقبا چه در بازار و چه در برنامه های تبلیغاتی، بهترین کمپین‌های تبلیغاتی را با ایجاد تعادل میان بودجه و میزان اثر در گروه منتخب مخاطبان، طراحی می‌کنیم. این لفظ طراحی تنها محدود به گرافیک یا تولید تیزرهای تلویزیونی نیست. بلکه یک فرآیند خلاقانه است که از انتخاب رسانه، شعار و گرافیک تا ایجاد رسانه‌های نو را شامل می‌شود. این بخش سرآغاز سفر برند است برای رسیدن به قله کوه موفقیت و فروش.

بیلیبورد‌ها
ما با اعتقاد به این مهم که بیلیبورد‌ها به عنوان یکی از بزرگترین ابزارهای تبلیغات محیطی ، از موثر‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی در ایران به شمار می‌روند، این امکان را داریم که بر اساس بودجه، نیاز و طبقه بندی مشتریان، بیلیبوردهای متنوعی را در تهران و سراسر ایران فراهم اوریم. از دیگرتوانمندی های این شرکت، طراحی های سه‌بعدی و موبایل می‌باشد.
صدا و سیما

تبلیغات تلویزیونی را به جرأت می‌توان مهمترین و مؤثرترین نوع تبلیغات در تمام دنیا دانست. این رسانه در کنار تأثیرگذاری بسیار با وجهه خوبی برای تبلیغات کننده دارد که نشان از توان بالای او در تولید و تعداد مخاطب دارد. هرچند این رسانه از تأثیر، تنوع و قدرت بالایی برخوردار است، اما قیمت بالای آن باعث می‌شود تا در بسیاری از موارد انتخاب مناسبی در مقایسه با میزان تاثیرگذاری‌اش نباشد. بنابراین ما همواره در راستای برقراری تعادل میان بودجه، نوع محصول، مخاطبان و میزان تأثیر مورد نظر، در کمپین‌های پیشنهادی‌مان سعی می‌کنیم بهترین رسانه را برای مشتریان خود انتخاب کنیم. البته تعداد بالای شبکه‌های ملی باعث شده است تا امکان حضور هوشمندانه با شناخت درست مخاطبان در کانال‌های مختلف با بودجه‌های رقابتی، بیش از پیش ممکن شود.

برگزاری همایش

امروزه فعالیت‌های روابط عمومی نقش مهمی در ایجاد ارتباط میان مشتریان، توزیع کنندگان و صاحبان صنایع دارد. این نوع فعالیت‌ها که گروه بزرگی از خدمات را شامل می‌شوند، خلاء میان فعالیت‌های ATL و BTL را پر کرده و حس اعتماد و نزدیکی را در مخاطبان ایجاد می‌کند. یکی از مهمترین این نوع خدمات، برگزاری همایش‌های معرفی محصول یا خدمات است. کیفیت برگزاری یک همایش بطور کلی نشان دهنده سطح توانایی، سلیقه و ارزش برند مورد نظر است.

نشریات

رسانه های چاپی همواره یکی از پیشنهادهای ما به مشتریانمان است. این رسانه ها قابلیت های بسیاری برای اطلاع‌رسانی دقیق و تعامل دارند. همچنین نوع، عنوان، تیراژ و مخاطب هر جریده وکاملاً مشخص و قابل اعتماد است که به ما امکان طراحی و بررسی دقیق میزان تأثیر را میدهد. تیم طراحی کمپین ما به طور دقیق همه جراید کشورراتحت نظردارند وکاملاً نسبت به ارزش و مخاطب هر کدام آگاهند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه ، دنیای دیجیتال نقش برجسته ای را در معرفی برندها /ارائه خدمات و تعامل دقیق با مشتریان ایفا میکند و اهمیت ایجاد و اختصاص یک فضای مناسب در یک وب سایت حرفه ای برابر با داشتن یک فروشگاه بزرگ با یک تابلو چشم گیر در یک خیابان اصلی مهم می‌باشد. از انجائیکه اغلب مردم مایل به دریافت اطلاعات ، خرید و یا تعامل با افراد مورد علاقه یا برندهای مطرح ازطریق تلفن های هوشمند یا کامپیوترهای خود می‌باشند استفاده از این تکنولوژی قطعا روشی ارزانتر و به روز تر خواهد بود. به منظور داشتن یک ارتباط 360 درجه دیجیتال با مشتریان، توجه همه جانبه به تمام شبکه های اجتماعی امری ضروری به شمار می‌رود. فرآفرین این ارتباط موثر را با طراحی وب سایت های اختصاصی متناسب با و یژگی های برندینگ، خلق فضاهای انحصاری در شبکه های اجتماعی و کمپین های دیجیتالی فراهم می‌نماید.