تاریخچه

شرکت فرآفرین سازان امروز از سال 1381 با کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد و توانست در زمان کوتاهی گام‌های بزرگی در زمینه تبلیغات محیطی و تولید و پخش تیزرهای تلویزیونی بردارد. این شرکت همواره با تکیه بر تجارب و استانداردهای بین المللی و بهره‌گیری از پرسنل مجرب و خلاق، سعی کرده تا روند کار «خلاقانه» را سرلوحه تمام خدمات خود قرار دهد. به عنوان یک معرفی ساده و کامل می‌توان گفت: ما هوشمند، پرشور، زیرک، دوراندیش، صادق، صمیمی، مطمئن، شوخ طبع، اصیل، رنگارنگ، در دسترس، مبتکر، استراتژیک، نقاد و خالی از تعصب هستیم


مدیر و موسس


اختیار و قدرت انتخابی که مصرف‌کنندگان در این عصر دارند تا کنون سابقه نداشته است. آنها می‌توانند از میان رسانه‌ها یکی را انتخاب کرده، قیمت‌ها را مقایسه کنند و برای پول خود تصمیم بگیرند. شرکت‌هایی که در این دوره به دنبال رونق کسب و کار خود هستند به یک همکار دانا نیاز دارند که واقعیات بازار را درک کرده و قادر باشد از آنها نهایت استفاده را ببرد. با این نگاه، فرآفرین همان همکار دانا و توانا با دسترسی و با خلاقیت است. ما با بیش از دهها سال فعالیت در معرفی نام‌های تجاری، گسترش فضای تأثیر را سرلوحه کار خود قرار داده و از این فرآیند نهایت لذت را می‌بریم”
“مطمئنا تبلیغات هنر قرن بیست و یکم است. با این حال هدف ما تنها خلق تبلیغات نیست. هدف ما ایجاد ایده‌های مجاب کننده است. ایده‌ها خیال را شعله ور کرده و باعث می‌شوند مردم حس کنند و انگیزه داشته باشند. آنها ارتباطات، شهرت و نام‌های تجاری را می‌سازند و باعث فروش می‌شوند”

علی طلائی راد/ مدیرعامل